MOANA

MOANA


Sömestrinin ilk haftasını geride bıraktık. Çocuklar son haftayı doya doya ve dolu dolu geçirmek istiyorlar ki bu da onların en büyük hakkı. Dolu doludan kastımız elbette ödevlerle dolu bir son hafta değil. Onların ihtiyacı olan, dinlenmek izlemek uyumak... 
Bırakın dinlensinler
Ve bırakın #Moana 'yı izlesinler. Moana; 
Walt Disney Animasyon Stüdyolarının hazırladığı bir animasyon macera filmi. Kendini usta bir kaşif olarak kanıtlamak ve atalarının yarım kalan arayışını tamamlamak için cüretkar bir göreve yelken açan cesur bir kızın hikayesini anlatıyor. (Animasyon meraklıları bu kız ile Merida arasında bir çok benzerlik bulacaktır.)
Moana, halkını kurtarmak için kahramanca bir göreve atılan, 16 yaşında, maceraperest, azimli ve merhametli bir kızdır. Yolda her zaman aradığı bir şeyi keşfeder: "Kendi kimliğini". 
Maui ise, her türlü hayvanın kılığına bürünebilen ve denizden adalar çıkartabilen sihirli güçlere sahip (sihir diye de, sihirli güç diye de birşey yoktur çocuklar unutmayın!) karizmatik ve komik biri işte ;) Daha önce Prenses ve Kurbağa, Define Gezegeni ve Herkül filmlerini birlikte yöneten isimleri #JohnHusker ve #RonClements, bu defa izleyiciyi şiirsel bir yolculuğa çıkarıyor.

Alın çocuklarınızı gidin izleyin. 
Çocuklarınıza zaman ayırın yoksa zaman sizi çocuklarınızdan ayırır... 

Fragmanı için link;
http://video.disneyturkiye.com.tr/moana?utm_source=search&utm_campaign=Moana&utm_medium=movie&gclid=Cj0KEQiA_KvEBRCtzNil4-KR-LIBEiQAmgekF-h5s8zasVj7sapn9dar0CdbCMh3y4m2TTF1fjwnl1oaAiBc8P8HAQ

Filmin imdb puanına bakmayı unutmayın.

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.